Aktualności

Ozdoba
Logo elteco

Remont pośredni agregatu kogeneracyjnego


Szanowni Państwo chcielibyśmy poinformować, że zakończyliśmy prace remontowe przy jednostce kogeneracyjnej o mocy 400 kW zasilanej biogazem produkowanym na terenie oczyszczalni ścieków w Swarzewie, której operatorem jest Spółka Wodno-Ściekowa "SWARZEWO" z siedzibą przy ul. Władysławowska 84.  Jest nam szczególnie miło, że udało się sprawnie zrealizować to zadanie, ponieważ remont pośredni silnika został wykonany w zaledwie pięć dni. Warto podkreślić, że tylko doświadczony i wyszkolony zespół serwisowy gwarantuje Inwestorowi szybką, a za razem profesjonalną naprawę urządzania od którego pracy uzależniony jest przychód przedsiębiorstwa. Sprawną i fachową obsługę docenia coraz to większa ilość Klientów, dzięki czemu nasz serwis ma pełne ręce roboty. Jeśli Państwa urządzenie potrzebuje naprawy, remontu lub poprowadzenia bieżącej obsługi na wysokim poziomie - piszcie do nas poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej – na pewno otrzymacie satysfakcjonująca ofertę!

Silnik po przeprowadzonych pracach remontowych może ponownie pracować z pełną mocą generując przychody dla Inwestora. Tak wykonany przegląd pośredni pozwala na kolejny cykl pracy do remontu generalnego. Nad dalsza pracą czuwał będzie nasz serwis, ponieważ w ramach udzielonej gwarancji na prace remontowe prowadzić będziemy rutynową obsługę serwisową zainstalowanych na oczyszczalni ścieków agregatów kogeneracyjnych.

W naszej zakładce realizacji usług serwisowych będziecie mogli zobaczyć szerszą relację z wykonania remontu jednostki kogeneracyjnej.
POWRÓT

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Elteco 2021

designed by dotRED