Aktualności

Ozdoba
Logo elteco

Remont generalny agregatu kogeneracyjnego


Cieszymy się, że znów udało się nam w szybki i profesjonalny sposób pomóc kolejnemu Klientowi. W pierwszym tygodniu października mieliśmy wykonywać pierwszy przegląd typu E30 na zupełnie nowej dla nas biogazowni w miejscowości Przemysław, jak się jednak okazało w przeddzień rutynowego przeglądu silnik doznał poważnej awarii, w związku z czym zwrócono się do nas o możliwie jak najszybszą reakcję i wycenę prac remontowych. Niestety uszkodzenia silnika były na tyle duże, że jedyną szansą na szybkie przywrócenie pracy była wymiana silnika na tzw "shortblock”. Shortblock, longblock to inaczej regenerowane fabrycznie bloki silników, w tym przypadku firmy MWM. Po akceptacji naszej oferty sprawy potoczyły się już błyskawicznie, po kilku dniach nowy shortblock był już na miejscu, a po kolejnych 6 dniach agregat wznowił pracę. W naszej firmie wiemy jak istotne, szczególnie dla biogazowni jest minimalizowanie przestojów instalacji. Często to nie tylko brak przychodów jest głównym czynnikiem generującym konieczność bardzo szybkich działań - często zagrożona jest wrażliwa na spadek temperatury technologia produkcji biogazu. Jest nam szczególnie miło, że udało się tak szybko uruchomić instalację i przywrócić standardowe warunki pracy biogazowni. Warto podkreślić, że tylko doświadczony i wyszkolony zespół serwisowy gwarantuje Inwestorowi tak szybką, a za razem profesjonalną naprawę urządzania, od którego pracy uzależniony jest zysk przedsiębiorstwa. Jeśli również Państwa urządzenie potrzebuje naprawy, remontu lub prowadzenia bieżącej obsługi serwisowej na wysokim poziomie - piszcie do nas poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej – na pewno otrzymacie satysfakcjonująca ofertę!

Silnik po przeprowadzonych pracach remontowych może ponownie pracować z pełną mocą generując przychody dla Inwestora. Nad dalsza obsługą instalacji czuwał będzie nasz serwis, ponieważ w ramach udzielonej gwarancji na prace remontowe prowadzić będziemy rutynową obsługę serwisową zainstalowanych na biogazowni agregatów kogeneracyjnych.

W naszej zakładce realizacji usług serwisowych będziecie mogli zobaczyć szerszą relację z wykonania remontu jednostki kogeneracyjnej.
POWRÓT

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Elteco 2021

designed by dotRED